Mikołaj 2020 r. Fundacji Serce

Tegoroczny Mikołaj Fundacji Serce im. J. Korczaka obdarował prezentami około 100 - tu dzieci z rodzinnej pieczy zastępczej naszego województwa.
W tym roku piękne podarunki otrzymali nie tylko podopieczni fundacji ale również Środowiskowy Dom Samopomocy w Kobysewie oraz sopoccy seniorzy. Łącznie przekazaliśmy 130 świątecznych, bogatych paczek.
Mamy nadzieję, że wnieśliśmy radość, uśmiech i nadzieję do Waszych domów.
Pięknych, magicznych Świąt. »

10. NDI Sopot Classic, 26.07.2020 - 01.08.2020 r.

Dzięki uprzejmości Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot oraz Bałtyckiej Agencji Artystycznej Bart nasze rodziny zostały zaproszone na koncerty 10 Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego NDI. Sopot Classic.
Mogliśmy wziąć udział w wielkim muzycznym wydarzeniu z udziałem znakomitych gwiazd i wspaniałej orkiestry Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot, która zagrała trzy koncerty ... »

Komputer dla ucznia
01.05.2020r. - 21.09.2020 r.

Zakończyliśmy projekt Komputer dla ucznia

Dzięki naszym przyjaciołom oraz darczyńcom zakupiliśmy i otrzymaliśmy w formie darowizny rzeczowej łącznie 15 komputerów wraz z oprogramowaniem do zdalnej nauki dla naszych podopiecznych - dzieci z rodzinnych domów dziecka i rodzin zastępczych województwa pomorskiego. To duża pomoc dla rodzin, szczególnie tam, gdzie jest kilkoro dzieci w wieku szkolnym.

Sprzęt otrzymały dzieci z powiatów, miast: Gdyni, Gdańska, powiatu kartuskiego, kwidzyńskiego, malborskiego i bytowskiego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym darczyńcom. »

Styczeń 2020 r.

Dzięki uprzejmości Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot nasze rodziny wraz z dziećmi mogły uczestniczyć w dwóch przepięknych koncertach: Koncercie Noworocznym oraz Koncercie Karnawałowym.
Dziękujemy za piękną muzykę, chwile wzruszeń i możliwość bycia razem. »