Strona główna » Wydarzenia 2014

Wrzesień – grudzień 2014 r.
Projekt: Punkt Przedszkolny dla dzieci niepełnosprawnych z Domu im. J. Korczaka RPOT w Gdańsku

Fundacja Serce im. J. Korczaka realizowała na terenie Domu im. J. Korczaka RPOT projekt grupy przedszkolnej dla dzieci z Domu. W ramach zajęć tej grupy odbywały się zajęcia terapeutyczne dla dzieci: grupowe i indywidualne, w tym: zajęcia z terapii integracji sensorycznej, logopedii, rytmiki, muzykoterapii, ruchu rozwijającego Weroniki Scherborne, zajęcia terapeutyczne dla dzieci z FAS oraz dla dzieci z autyzmem.
W ramach projektu zakupiono sprzęt do terapii, w tym terapii integracji sensorycznej, sprzęt do stymulacji i koordynacji motoryki, a także urządzono na terenie ogrodu Domu im. J. Korczaka kolejny plac zabaw dla dzieci.
Koszt całkowity realizacji projektu to kwota: 140 700,00 zł.