Strona główna » Wydarzenia 2016

14-15 kwietnia 2016 r. Konferencja Seksualność osób niepełnosprawnych w Gdyni

Byliśmy uczestnikami praktycznej konferencji: Seksualność osób niepełnosprawnych - trudne pytania dobre rozwiązania. Znakomici wykładowcy, prelegenci pozwolili nam spojrzeć na zagadnienie w nieco innym, szerszym wymiarze, również w obszarze rodzicielstwa zastępczego (trudnych pytań rodziców zastępczych o przyszłość seksualną, a także planowanie rodziny swoich podopiecznych). Dziedzina bezprzecznie wymagająca edukacji rodziców i dzieci, a także wspierania rodziców zastępczych. Mamy w tej sprawie wiele do zrobienia. Spotkanie z prof. Izdebskim, prof. Bejsert, dr I. Fornalik były bardzo inspirujące. B. Dziękujemy organizatorom: Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Gdańsku za zaproszenie.