Strona główna » Wydarzenia 2016

29.05.2016 r. - Wielki Festyn w Kartuzach - Jesteśmy razem

Byliśmy współorganizatorem Festynu z okazji Dnia Dziecka i Dni Zastępczego Rodzicielstwa w Parku Solidarności w Kartuzach, wspólnie ze Starostą Kartuskim, Burmistrzem Kartuz, którzy byli głównymi realizatorami.
Wśród wielu atrakcji i wspaniałych uczestników z całego województwa, mogliśmy bawić się wybornie. W programie m. innymi wystąpili: Zespół Krośniata z Kartuz, zespół D'accordo z Kartuz.
Dzieci wspaniale bawiły się w wesołym miasteczku, dla wszystkich były serwowane pyszne smakołyki, były konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji.
Festyn uświetnił Koncert Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot ze specjalnie przygotowanym repertuarem i zabawami muzycznymi dla dzieci. Było wiele wrażeń, cudownych spotkań i wzruszeń. Szczególnie dla nas wzruszające spotkania odbyły się z byłymi wychowankami Domu im. J. Korczaka w Gdańsku. Niezapomniane chwile pozostaną długo w naszej pamięci.