Strona główna » Wydarzenia 2009

Mikołajki

W dniu 6 grudnia przez cały dzień dzieci odwiedzane były przez św Mikołaji. O godz. 10:00 odwiedzili nas przedstawiciele firmy L'AMBRE Groupe Interantional, którzy przygotowali krótkie przedstawienie oraz prezenty. O godz. 13:00 do dzieci przybył św. Mikołaj wraz z naszym sponsorem Panem Piotrem Dzikiem. O godz. 14:00 naszych maluchów z prezentami odwiedzili zmotoryzowani Mikołaje na motocyklach. Przez cały ranek i popołudnie gościliśmy w naszym Domu wolontariuszy z Wojewódzkiego Zespołu Szkół Policealnych z Wydziału Opiekun Medyczny. W dniu 7 grudnia do dzieci przybył kolejny św. Mikołaj wraz z przedstawicielami firmy Delphi. Po południu odwiedził nas kolejny św. Mikołaj wraz z uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Towarzystwie Głuchoniemych.

Wszystkim Mikołajom serdecznie dziękujemy za prezenty.