Strona główna » Aktualności

Koncert świąteczny - Dziecko to szczęście dla ludzkości - 08.12.2017 r.

To było wspaniałe wydarzenie.
Gośćmi koncertu były dzieci z rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej województwa pomorskiego. Bawiliśmy się wybornie, przy wspaniałej muzyce w wykonaniu Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot pod dyrekcją Ariela Ludwiczaka, która wprowadziła nas w magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, którą kochamy i podziwiamy, która wzrusza i koi nasze serca.
Oprócz pięknej muzyki i wspólnego kolędowania było wiele niespodzianek. Dzieci otrzymały prezenty od naszej fundacji - łącznie przekazaliśmy 220 paczek.
Imprezę uświetnili nasi wolontariusze oraz Mikołaje, Panie Mikołajowe, Śnieżynki, Elfy i Anioły.
Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali nam przy organizacji koncertu, głównym organizatorom oraz naszym sponsorom.
To dzięki Państwu mogliśmy sprawić tyle radości dzieciom.
Wspaniałe było to, że znów byliśmy razem.
Do zobaczenia za rok.