Strona główna » Aktualności

Festyn z okazji Dnia Dziecka oraz Dni Zastępczego Rodzicielstwa pn: Dziecku potrzeba przewodnika Kościeleczki - 24.06.2018 r.

Festyn organizowany corocznie przez naszą organizację dla rodzin zastępczych i dzieci z woj. pomorskiego.
W tym roku szczególny, bowiem nasza fundacja obchodzi 10-lecie swojej działalności.
Była świetna zabawa, konkursy, zabawy, animacje dla dzieci. Nie zabrakło atrakcji, w tym: dmuchanych zamków, trampoliny, przejażdżki po łące wiejskiej, malowania buziek, wspaniałych fryzur dla dzieci.
Były pyszności z grilla, słodkości, cukrowa wata i prażona kukurydza i oczywiście wspaniały, okazały tort z okazji jubileuszu naszej fundacji.
Nie zabrakło serdecznych rozmów, wspomnień ze wspólnych wyjazdów, wakacji i spotkań.
Było również „mundialowo” w oczekiwaniu na mecz Polaków na Mundialu - wtedy pewni zwycięstwa trzymaliśmy kciuki za naszą reprezentację. Trudno nie udało się.
Trzeba również umieć przegrywać.
Spędziliśmy wspaniały, pogodny, uroczy dzień ze wspaniałymi ludźmi.
Do zobaczenia za rok.