Strona główna » Aktualności

01.12.2018 r - Koncert świąteczny Służymy dziecku i jego sprawie

Fundacja Serce im. J. Korczaka wspólnie z Polską Filharmonią Kameralną Sopot była organizatorem koncertu świątecznego dla dzieci z pieczy zastępczej woj. pomorskiego.
Koncert odbył się w Operze Leśnej w Sopocie. Zagrała Polska Filharmonia Kameralna Sopot. Było wzruszająco i magicznie. Piękna muzyka wniosła wiele radości, ciepła i miłości, które mamy nadzieję zagoszczą na długo w naszych sercach.
Koncert odbył się w roku obchodów 10-lecia działalności naszej organizacji.
Był czas na podziękowania dla naszych darczyńców, którzy otrzymali ordery Serce za Serce, przyznane przez Kapitułę Orderu Serce za Serce, dla naszych wolontariuszy oraz wszystkich tych, którzy wspierają dzieło naszej fundacji.
Fundacja przygotowała również 250 prezentów dla dzieci, które zostały przekazane w czasie koncertu.
Wspaniałe prace naszych wolontariuszy z WZSP nr 2 w Gdańsku wystawione były na naszym kiermaszu świątecznym, który wprowadził nas w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.
Koniec muzycznego spotkania uwieńczył wielki tort - dzieci były szczęśliwe.