Strona główna » Aktualności

Koncert Świąteczny - 06.12.2019 r.

Fundacja Serce im. J. Korczaka wspólnie z Polską Filharmonią Kameralną Sopot zorganizowała Koncert Świąteczny dla dzieci z pieczy zastępczej woj. pomorskiego.
Gośćmi koncertu były dzieci z rodzin zastępczych, rodzinnych domów dziecka oraz placówek opiekuńczo-wychowawczych, a także podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy z powiatu kartuskiego wraz z opiekunami zastępczymi i wychowawcami.
Orkiestra PFK Sopot pod dyrekcją Ariela Ludwiczaka wykonała wiele pięknych utworów.
Nie zbrakło oczywiście kolęd.
Było wzruszająco, radośnie. Przepiękna muzyka ukoiła nasze serca i wprowadziła w świąteczny nastrój.
Dzieci otrzymały prezenty przygotowane przez wolontariuszy naszej Fundacji, którzy na tę okazję zamienili się w Mikołajów, Mikołajowe, Elfy, Choinki i Śnieżki.
Łącznie przekazaliśmy 210 prezentów.

Bardzo dziękujemy naszym Darczyńcom, Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot, Wolontariuszom naszej organizacji oraz Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tej wyjątkowej uroczystości.

Do zobaczenia i wspólnego świętowania za rok.