Strona główna » Wydarzenia 2011

Wakacje w Zakopanem 22-28 lipiec 2011r.

Fundacja Serce im. Janusza Korczaka oraz Dom im. J. Korczaka Regionalna Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza w Gdańsku wspólnie zorganizowały w dniach 22-28 lipiec wyjazd do Zakopanego dla piątki dzieci z Placówki oraz czwórki dzieci z rodzin zastępczych. Dzieci zakwaterowane były w Pensjonacie znajdującym się w centrum Zakopanego, z okien pokoi rozpościerał się piękny widok na górskie szczyty.
Dzieci wraz z opiekunami wędrowały po Dolinie Kościeliskiej, po drodze zwiedziły Jaskinię Mroźną oraz podziwiały polodowcowe jezioro morenowe - Smreczyński Staw. Kolejnego dnia mogli poczuć się jak nasi wspaniali skoczkowie wjeżdżając wyciągiem krzesełkowym na Wielką Skocznię. Obowiązkowym punktem wyjazdu była wycieczka nad Morskie Oko oraz Gubałówkę. Każdą wolną chwilę dzieci spędzały na Krupówkach. Mimo deszczowej pogody wszyscy wrócili cali i zdrowi, uśmiechnięci, zmęczeni oraz bardzo zadowoleni.