Strona główna » Wydarzenia 2011

10 wrzesień 2011r.

Pracownicy Firmy UPS z oddziału gdańskiego pod kierownictwem Pana Pawła Wiśniewskiego w sobotę 10 września 2011 roku przybyli do Domu im. J. Korczaka Regionalnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Gdańsku. Przynieśli ze sobą nożyce, kosiarki, grabie oraz inne ogrodowe narzędzia, aby w ramach wolontariatu uporządkować teren wokół naszego Domu. Ciężka praca zaowocowała przyciętym żywopłotem, ściętym trawnikiem oraz czystym chodnikiem wokół posesji. Dzięki wspaniałym wolontariuszom firmy UPS zarówno maluchy, jak i pracownicy oraz goście odwiedzający nasz Dom mogą cieszyć się widokiem zadbanego, szczęśliwego Domu. W imieniu Zarządu Fundacji wszystkim zaangażowanym w akcję serdecznie dziękujemy, a Kierownictwu gratulujemy tak wspaniałej kadry.