Strona główna » Wydarzenia 2012

Koncert 1%

W dniu 24 kwietnia 2012r. w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance w Gdańsku odbył się koncert propagujący ideę przekazywania 1% na rzecz organizacji pożytku publicznego. Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych w Gdańsku zaprosiło do udziału 20 stowarzyszeń i fundacji działających na terenie Trójmiasta do udziału w projekcie promocji 1% w trójmiejskich mediach. Przedstawiciele organizacji udzieli wywiadu w Radiu Plus oraz Dzienniku Bałtyckim. Uwieńczeniem tego projektu był koncert Ani Wyszkoni, na który zaproszeni zostali podatnicy przekazujący 1% trójmiejskim organizacjom. Dodatkową atrakcją koncertu był słodki poczęstunek przygotowany przez fundacje i stowarzyszenia, które w ten sposób chciały podziękować za wspieranie ich działalności statutowej. Na tym wydarzeniu nie zabrakło również przedstawicieli Fundacji Serce im. Janusza Korczaka.