Strona główna » Wydarzenia 2009

Impreza rekreacyjno-sportowo-kulturalna.

W dnu 29 lipca 2009roku w ogrodzie naszego Domu odbyła sie impreza rekreacyjno-sportowo-kulturalne zorganizowana przy współudziale Fundacji Serce im. Janusza Korczaka w ramach realizacji projektu Wspólnie odkrywamy świat. W imprezie wzięło udział 35 dzieci, 20 wolontariuszy, 5 rodzin zaprzyjaźnionych, 3 kandydatów na te rodziny oraz kadra opiekuńczo-wychowawcza placówki.
Zabawę rozpoczęto o godz. 13.00 malując dzieciom buźki. Wszystkich obecnych powitał duet Paulo - Clown i Pipi, którzy poprowadzili imprezę od strony artystycznej. Były tańce, konkursy, quizy oraz pokaz magii. W między czasie każdy z uczestników otrzymał puchar lodowy z duża ilością bitej śmietany, a na zakończenie kiełbaski z grilla. Imprezę uatrakcyjniły dwa kucyki, na których dzieci jeździły po ogrodzie placówki z pomocą opiekunów.