Strona główna » Wydarzenia 2013

Wakacje w Ostrzycach

W dniach od 18 do 26 czerwca 2013 roku Fundacja zorganizowała dla 11 -rga dzieci z Domu im. J. Korczaka Regionalnej Placówki Opiekuńczo Terapeutycznej w Gdańsku 9 dniowy pobyt w Ostrzycach. Pogoda była przepiękna, dzięki temu dzieci mogły korzystać z uroków lata. Bawiły się w ogrodzie, w którym była wielka trampolina, chodziły na spacery do pobliskiego lasu, gdzie zrywały jagody, pływały statkiem po jeziorze ostrzyckim, jechały wozem drabiniastym zwiedzając piękne zakątki Kaszub, odwiedzały również pobliskie zwierzaki, bawiły się w kulach wodnych i zjeżdżały na specjalnych trzykołowych rowerach. Pobyt w Ostrzycach sprawił że dzieci wróciły zadowolone i uśmiechnięte, gotowe na kolejne wakacyjne wyzwania.