Strona główna » Wydarzenia 2013

Festyn Integracyjny w ogrodach Domu im. J. Korczaka

W dniu 27 sierpnia 2013 r. w ogrodzie Domu im. J. Korczaka Regionalnej Placówce Opiekuńczo-Terapeutycznej w Gdańsku, Fundacja zorganizowała festyn integracyjny w ramach realizacji projektu Słoneczna integracja dla dzieci z Domu im. J. Korczaka oraz rodzin zastępczych i zaprzyjaźnionych. Projekt finansowany był ze środków pochodzących z Samorządu Województwa Pomorskiego w ramach realizacji zadania publicznego z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudniania osób niepełnosprawnych, wraz z udzieleniem dofinansowania ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na 2013rok.
Podczas festynu zabawę poprowadził Mag wraz z Myszką Miki. Były wspólne tańce, konkursy z nagrodami i pokaz magicznych sztuczek. Po zakończonej zabawie wszyscy wspólnie zasiedli do uczty gilowej, a na koniec na deser były przepyszne lody.