Wydarzenia 2010 r.

Koncert 10 grudnia 2010r.

W dniu 10 grudnia 2010 roku o godz. 19.00 w Sopocie w sali Koncertowej Polskiej Filharmonii Kameralnej odbył się V Jubileuszowy koncert charytatywny. Na rzecz naszych dzieci zagrała Polska Filharmonia Kameralna Sopot pod Dyrekcją Pana Wojciecha Rajskiego. Współorganizatorem koncertu był Dom im. J. Korczaka Regionalna Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Gdańsku. Fundacja uhonorowała Pana Wojciecha Rajskiego orderem Serce za serce.
Ze sprzedaży biletów - cegiełek uzyskano 6030,00 zł (słownie: sześć tysięcy trzydzieści 00/100, natomiast ze zbiórki do puszek kwestarskich zebrano 1302,50 zł (słownie: jeden tysiąc trzysta dwa złote 50/100), łącznie 7.332,50 zł (słownie: siedem tysięcy trzysta trzydzieści dwa złote 50/100.
Zebrane środki finansowe zostan ... »

Projekt Siła i Talent

Od sierpnia do listopada 2010 roku Fundacja realizowała projekt Siła i Talent skierowany do dzieci przebywających w Domu im. J. Korczaka Regionalnej Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Gdańsku.
Została przeprowadzona terapia zajęciowa oraz terapia dźwiękiem według metody Petera Hesa. Zajęcia terapii zajęciowej odbywały się dwa razy w tygodniu po 1,5 godziny. W zajęciach udział wzięło 16 dzieci. Terapeuta pracował z dziećmi indywidualnie, dostosowując do każdego dziecka i jego możliwości ruchowych odpowiednie techniki plastyczne. Dzieci pracowały przy sztalugach co powodowało, że czuły się jak prawdziwi artyści. Malowały i tworzyły używając całych dłoni, stóp, paluszków, pędzli, wałków, a także plam.
Zajęcia z terapii dźwiękiem według metody Petera ... »

Zaproszenie na Koncert

Serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny, który odbędzie się 10 grudnia 2010r. o godz. 19:00 w przepięknej sopockiej scenerii - Sali Koncertowej Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot. Na rzecz dzieci zagra Polska Filharmonia Kameralna Sopot pod dyrekcją Pana Wojciecha Rajskiego. Bilety cegiełki w cenie 30,00 zł do nabycia w Domu im. J.Korczaka R.P.O.W, tel. (58)552-30-40. Serdecznie zapraszamy. »

Wycieczka do Pierszczewa